Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 15.06.2012 21:01:40 

G  R  E  G  O  R  Y     -      S  T  U  D   I  O

Gregoryho slovo

Gregory, dne 14.11.2008

Vážení čtenáři .


       Představuji  Vám  novou  stránku  s   BDSM   tématikou .   Proti ostatním je trochu odlišná .  Nehodlám předvádět galerie fotek převzatých z jiných stránek . Těch najdete všude dost a dost .  Výběr je nekonečný a stále objevují nové .  Také se nehodlám za každou cenu trefovat do vkusu náhodných návštěvníků  a tvořit slepenec ode všeho trochu .

      Hodlám přinášet zejména autorskou tvorbu našeho Gregory studia . Tím pádem neočeká-vejte každý  týden novinky .  Nebudou .  Vlastní tvorba  je dost  náročná  na čas i prostředky . V současnosti můžeme nabídnout tři fotoseriály , které už jsou hotové . Ty budeme postupně uveřejňovat .

      Současně nabízíme možnost zakoupení BDSM kalendáře na rok 2009 . Ten vznikl v podstatě výrazným zkrácením jednoho ze seriálů a je míněn jako naše prestižní dílo . Záběry do  kalendáře byly vybírány tak , aby byl  stravitelný i pro jistou část  většinové společnosti , která  povětšinou  pro naše zájmy nemá  mnoho pochopení .  Tudíž se  Vám možná bude zdát hodně krotký , ale to byl záměr .  Námětem je život a práce  trestankyň v hlubiném , železno-rudném dole a vznikal ve skutečných reáliích zrušeného dolu . 


     Tvorbu nových fotoseriálů předpokládám hned v jarních měsících a budeme je předkládat průběžně  po  dokončení .  Možnost  přístupu  na  fotoseriály  ještě není zcela  dořešena , ale naprosto  určitě  nebude  volně  dostupná  každému  návštěvníkovi .  Ne snad proto , že bych hodlal provozovat nějaké komerční stránky,to v žádném případě . Ale s ohledem na autorská práva bude přístup umožněn výhradně zaregistrovaným členům .


      Tolik snad na úvod  k nově vznikajícím stránkám . Doufáme , že se Vám naše tvorba bude líbit a Váš zájem bude pro nás podnětem k další činnosti .
 

TOPlist
Webovou stránku snadno a rychle PageRank ukazatel