Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 15.06.2012 21:01:40 

G  R  E  G  O  R  Y     -      S  T  U  D   I  O

Únos -hrob‚topení

 gregory, září 2008

 ... je opět ráno , tentokráte ale trochu chladné a mlhavé . Hlásí se nastupující  podzim . Podle instrukcí produkčního mířím k přehradě nedaleko Prahy . Má tam  proběhnout jedna etapa focení nového fotoseriálu . Trocha bloudění , najít cestu  není jednoducé , ale konečně zastavuji u několika povědomých aut .

Poblíž je hlouček lidí a radí se , rozpoznávám vysokou postavu režiséra a jdu ho pozdravit . Vyzvídám , co se dnes bude fotit  a jaký bude  program . "Dnes to bude trochu složitější , budeme fotit na více místech , a tak nás čeká dost přejíždění . Teď musíme počkat až se zvedne mlha nad vodou ." Volnou chvíli využívám k tomu, abych se seznámil s účastníky , které ještě neznám . Jsou to hlavně účinkující a také další fotograf . Opodál stojí pár lidí a zvědavě sledují co se děje , ani jednoho ještě neznám a tak se jdu představit . Dozvídám se , že jsou to hosté ,kteří využili výzvy na stránkách svetbdsm.cz a přijeli se podívat na focení .  

   

 Z debaty nás vyrušilo volání režiséra . " Začínáme , všichni na plac ". Z jednoho auta vystupují tři modelky v plavkách a trochu zimomřivě podupávají . Pár pokynů , a první scéna je připravena . Tři dívky si vykračují po silnici a míří k vodě  , zjevně se koupat . Děj pokračuje  a záběry se množí. Na scéně se objevují dva mladíci, poněkud zpustlého vzezření a se zbraněmi v rukou dívky přepadávají , poutají a nakládají do připravené dodávky . Jelikož tentokráte fotíme blízko rušné
silnice, sledují nás projíždějící se zjevným zájmem . Nikdo ale neruší a tak první etapu focení končíme a nastupujeme do aut .  

  

 Přejíždíme na statek , který je asi dvacet kilometrů daleko . Tam bude děj pokračovat . Statek je poněkud zpustlý , ale režisér s fotografem si pochvalují , že to je právě ono. Všichni zaujímají svoje místa a přijíždí dodávka s unesenými děvčaty . Vstříc jí vychází  "paní domu ", která jde přivítat synáčky s kořistí . Krátká prohlídka nových otrokyň , řetěz na nohy a převléknout do sepraných košil . Tak  a alou do práce . Když to nejde dost rychle , rákoska pomůže . Záběry prací rychle přibývají a je čas na občerstvení . Několik obložených baget , napít , a znovu do díla . Děj dostává spád . Po práci jdou otrokyně spát , ale jeden z mladíků má jiné plány . Vybírá si jednu dívku , odvádí do stodoly a znásilňuje . To neměl dělat . Rychlá akce a mladík končí s vidlemi v těle . Ale ani pro děvče nekončí věc dobře ,ale nebudu závěr prozrazovat . Jak jsem se dozvěděl  , bude celý seriál pravděpodobně možné spatřit , a není dobré vše prozrazovat . Snad jen to , že závěrečné scény se fotily v zatopeném lomu . 

 

K záběrům bylo zapotřebí silných řetězů a modelkám bylo po focení hodně zima . Režisér se radí s fotografem a po chvíli dává povel " padla " . Zejména modelky to uvítaly  a mizí ve vytopeném autě . Bavím se s pozvanými hosty a ptám se jich na dojmy . " Musím řici , že jsem dost váhal, ale teď jsem rád že jsem se přihlásil " hodnotí to jeden z nich a ostatní mu přisvědčují . Přichází k nám režisér a nabízí skupinové foto s účinkujícími . Nikdo neodmítá a tak se seřazujeme vedle jezírka . Pár záběrů a pomalu se rozcházíme . Začíná se šeřit a všichni se loučí , ještě chvíli a všichni míří k domovu plni nových dojmů . Rozhodně bude nad fotkami na co vzpomínat za dlouhých zimních večerů . A tak nezbývá než se těšit na jaro a novou sezónu focení . Jsou připraveny čtyři nové scénáře a tak se mám na co těšit .

TOPlist
Webovou stránku snadno a rychle PageRank ukazatel